Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Scott Walker
Data nașterii
10 mai 1971
(vârsta: 55 de ani)
Locul nașterii
Auckland, New Zealand
Scott Walker
Biografia lui Scott Walker:
Această biografie este afișată în engleză deoarece versiunea în limba română nu este încă disponibilă.
Scott Walker is a director and writer.
Scott Walker a regizat:
Rezervorul
(2023)
Terenul înghețat
(2013)
Ordan's Forest
(2005)
Alte contribuții ale lui Scott Walker:
Rezervorul
(2023)
(Scenarist)
Terenul înghețat
(2013)
(Scenarist)
Ordan's Forest
(2005)
(Scenarist)
Mai multe detalii despre Scott Walker, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB
Imagini legate de Scott Walker: