Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Pablo Levy
Data nașterii
24 iun. 1987
(vârsta: 39 de ani)
Locul nașterii
Buenos Aires, Argentina
Pablo Levy
Biografia lui Pablo Levy:
Nu există încă o biografie disponibilă.
Pablo Levy a regizat:
Julia no te cases
(2022)
All Inclusive
(2018)
Masterplan
(2012)
Novias - Madrinas - 15 años
(2012)
Pablo Levy a jucat în:
Peccadillo
(2023)
... în rolul
Devil
Julia no te cases
(2022)
... în rolul
Pe sine
Delivery
(2018)
... în rolul
Pibe delivery
Masterplan
(2012)
... în rolul
Cuñado
XXY
(2007)
... în rolul
(voz)
Alte contribuții ale lui Pablo Levy:
Julia no te cases
(2022)
(Montaj)
All Inclusive
(2018)
(Montaj)
Flora no es un canto a la vida
(2018)
(Thanks)
Tarde
(2015)
(Montaj)
9 vacunas
(2013)
(Montaj)
Masterplan
(2012)
(Scenarist)
Novias - Madrinas - 15 años
(2012)
(Montaj)
Mai multe detalii despre Pablo Levy, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB
Instagram
YouTube
Imagini legate de Pablo Levy: