Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Barbara Kottmeier
Data nașterii
1 ian. 1983
(vârsta: 43 de ani)
Locul nașterii
North Vancouver, British Columbia, Canada
Barbara Kottmeier
Biografia lui Barbara Kottmeier:
Această biografie este afișată în engleză deoarece versiunea în limba română nu este încă disponibilă.
Barbara Kottmeier is an actress.
Barbara Kottmeier a jucat în:
Falling for Vermont
(2017)
... în rolul
Cynthia Young
Wedding Planner Mystery
(2014)
... în rolul
Michelle Parry
Love at the Thanksgiving Day Parade
(2012)
... în rolul
Gretchen
The Hunt for the I-5 Killer
(2011)
... în rolul
Sheri Hull
Playing for Keeps
(2009)
... în rolul
Jill
Povești de Halloween
(2007)
... în rolul
Centaur Girl
John Tucker trebuie să moară
(2006)
... în rolul
Beautiful Girl #1
Iubesc pe cine nu trebuie
(2006)
... în rolul
Passing Girl
The Sandlot 2
(2005)
... în rolul
Hot Young Lady
Adam & Evil
(2004)
... în rolul
Evelyn
LEGO DREAMZzz: Stolen Memories
... în rolul
Jasmin (voce)
Mai multe detalii despre Barbara Kottmeier, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB
Instagram
Imagini legate de Barbara Kottmeier: