Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Debbie Podowski
Data nașterii
12 ian. 1970
(vârsta: 56 de ani)
Locul nașterii
Canada
Homepage:
https://www.debpodowskiactingstudio.com/
Debbie Podowski
Biografia lui Debbie Podowski:
Această biografie este afișată în engleză deoarece versiunea în limba română nu este încă disponibilă.
Debbie Podowski (born January 12, 1970) is a Canadian actress.
Debbie Podowski a jucat în:
Nobody Dumps My Daughter
(2024)
... în rolul
Barbara
Tipline Mysteries: Dial 1 for Murder
(2024)
... în rolul
Mrs. White
Love & Jane
(2024)
... în rolul
Ellen Trane
Love Hard
(2021)
... în rolul
Dr. Foye
Aurora Teagarden Mysteries: Til Death Do Us Part
(2021)
... în rolul
Pamela
Profesorul
(2019)
... în rolul
Group Leader
Pachetul din dotare
(2018)
... în rolul
Receptionist
The Music Teacher
(2012)
... în rolul
Dee Dee's Mom
Mr. Troop Mom
(2009)
... în rolul
Mrs. Dubinski
Fatal Reunion
(2005)
... în rolul
Callie
Crying Freeman
(1995)
... în rolul
Customs Agent
For the Love of Nancy
(1994)
... în rolul
Newsperson #1
Jane's House
(1994)
... în rolul
Woman #1
Boy Meets Girl
(1993)
... în rolul
Tracy
Mai multe detalii despre Debbie Podowski, pe :
🔎Wikipedia
TMDB
IMDB
Twitter
Imagini legate de Debbie Podowski: