Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Brigitte Berman
Brigitte Berman
Biografia lui Brigitte Berman:
Nu există încă o biografie disponibilă.
Brigitte Berman a regizat:
Hugh Hefner's After Dark: Speaking Out in America
(2018)
The River of My Dreams
(2017)
Hugh Hefner: Playboy, Activist and Rebel
(2009)
Testing the Limits
(1998)
Artie Shaw: Time Is All You've Got
(1985)
Bix: Ain't None of Them Play Like Him Yet
(1982)
Brigitte Berman a jucat în:
Artie Shaw: Time Is All You've Got
(1985)
... în rolul
Narator (voce) (necreditat)
Alte contribuții ale lui Brigitte Berman:
Black Christmas
(2019)
(Producător)
Artie Shaw: Time Is All You've Got
(1985)
(Scenarist)
Bix: Ain't None of Them Play Like Him Yet
(1982)
(Montaj)
Mai multe detalii despre Brigitte Berman, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB
Imagini legate de Brigitte Berman: