Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Jake Kennerd
Jake Kennerd
Biografia lui Jake Kennerd:
Nu există încă o biografie disponibilă.
Jake Kennerd a jucat în:
Marșul cel lung
(2025)
... în rolul
Soldier on Bug
Nobody: Erou de serviciu 2
(2025)
... în rolul
Casino Cheater
Crăciun de coșmar
(2022)
... în rolul
Kill Squad
Drumul terorii
(2021)
... în rolul
Jefferson
First Session
(2020)
... în rolul
Monster
Alte contribuții ale lui Jake Kennerd:
Violent Night 2
(2026)
(Stunt Double)
Silent Night, Deadly Night
(2025)
(Stunt Double)
Nobody: Erou de serviciu 2
(2025)
(Cascadorii)
The Santa Summit
(2023)
(Cascadorii)
Bad Romance: The Vicky White Story
(2023)
(Stunt Driver)
Crăciun de coșmar
(2022)
(Cascadorii)
Lunetistul: Misiune necurată
(2022)
(Stunt Double)
Drumul terorii
(2021)
(Cascadorii)
Desert de toamnă
(2020)
(Stunt Double)
The Return
(2020)
(Cascadorii)
We Summon the Darkness
(2020)
(Cascadorii)
Rupt de realitate
(2019)
(Stunt Double)
Under the Autumn Moon
(2018)
(Cascadorii)
Mai multe detalii despre Jake Kennerd, pe :
🔎Wikipedia
TMDB
IMDB
Imagini legate de Jake Kennerd: