Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Daniel Michaelli
Data nașterii
23 mai 1929
Data decesului
7 nov. 1980
(la 51 de ani)
Daniel Michaelli
Biografia lui Daniel Michaelli:
Nu există încă o biografie disponibilă.
Daniel Michaelli a regizat:
Prípad Evy Burdovej
(1981)
Dnes platí regulačný stupeň č. 6
(1980)
Steny
(1980)
Smrť malomeštiaka
(1978)
Daniel Michaelli a jucat în:
Sneh pod nohami
(1979)
Olejkár
(1979)
Vynes na horu svoj hrob
(1979)
Príbelská vzbura Janka Kráľa
(1978)
Riziko
(1978)
Obhajoba sa nekoná
(1977)
Rozdelení
(1977)
Prerušujem pojednávanie
(1975)
Čenkovej deti
(1975)
Dvaja
(1971)
Inferno
(1970)
Koniec a začiatok
(1968)
Majster kat
(1966)
Kde leží naša bieda
(1965)
Smrť sa volá Engelchen
(1960)
Šťastie príde v nedeľu
(1959)
Optimizor č. 1.
(1957)
Alte contribuții ale lui Daniel Michaelli:
Steny
(1980)
(Screenplay)
Dáma
(1967)
(Screenplay)
Smrť sa volá Engelchen
(1960)
(Screenplay)
Mai multe detalii despre Daniel Michaelli, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB