Filmalist
English
Filmalist
Explore cinema. Track your favorites
Home
Robert Bergman
Robert Bergman
Biografia lui Robert Bergman:
Nu există încă o biografie disponibilă.
Robert Bergman a regizat:
Hurt Penguins
(1992)
A Whisper to a Scream
(1989)
Skull: A Night of Terror!
(1987)
Robert Bergman a jucat în:
Roberta's Fitness for Kids
(2021)
Roberta's Pain-Free Pregnancy: Exercise Program
(2021)
... în rolul
Pe sine
Roberta's Say Goodbye to Wrist Pain
(2021)
... în rolul
Pe sine
Psycho Girls
(1986)
... în rolul
Nigel the Agent (voce)
Alte contribuții ale lui Robert Bergman:
Roberta's Fitness for Kids
(2021)
(Producător)
Roberta's Pain-Free Pregnancy: Exercise Program
(2021)
(Producător)
Roberta's Say Goodbye to Wrist Pain
(2021)
(Producător)
Spike of Love
(1994)
(Producător)
A Whisper to a Scream
(1989)
(Producător)
Graveyard Shift
(1987)
(Director de imagine)
Skull: A Night of Terror!
(1987)
(Scenarist)
Psycho Girls
(1986)
(Director de imagine)
Mai multe detalii despre Robert Bergman, pe :
Wikidata
TMDB
IMDB